Подільська Районна У М Полтаві Рада

Порушення виняткових прав переслідується Законом. Раніше зоряне небо, рух планет, небесні явища демонструвалися апаратом «Планетарій», відвідувачі могли вперше побачити затемнення Сонця, простежити всі фази Місяця та послухати давні легенди, пов’язані з сузір’ями. Динаміки розповіді додавали спеціальні картинки, які демонстрував проєктор зі слайдами.

  • Мета проєкту mistaUA – надати кожному населеному пункту України свою сторінку в інтернеті, на якій зареєстровані користувачі зможуть вільно додавати краєзнавчу, комерційну або соціальну інформацію про своє місто, селище …
  • ТРЕТІЙ ЕКСПОЗИЦІЙНИЙ ЗАЛ Його експозиція присвячена життю та діяльності одного з піонерів теоретичної космонавтики Ю.В.Кондратюка, чиє ім’я поставлено в ряд з іменами фундаторів світової космічної науки.
  • В-12, В-52, Stratofortus, КС-10.
  • Його створено на місці павільйону меридіанного кола Репсольда.

До речі, саме працівники музею витягли з небуття напівзабуту операцію «Френтік». 21 вересня 1994 року на військовий аеродром у Полтаві приземлилися американські літаки. В-12, В-52, Stratofortus, КС-10.

Реставрація Лакофарбового Покриття Міг

Лектори добирали матеріал, а слайди робили у фотомайстерні. У «Зоряній залі» Планетарію відтворювався віртуальний Всесвіт, а поруч, на майданчику, можна було подивитись у телескоп на реальні небесні світила. Житомирщина безпосередньо пов’язана з історією дослідження космосу, адже саме в Житомирі народився вчений-конструктор у галузі ракетобудування та космонавтики Сергій Корольов.

музей авіації космонавтики полтава

Восени 1886 року інструмент був доставлений у Харків, а в 1888 році встановлений у спеціально побудованому приміщені. Збереглося навіть крісло астронома-спостерігача. Музей має дві зали й підземний поверх. mda.poltava.ua Тут можна ознайомитися з особливостями процесу астрономічних спостережень та улаштуванням конструкції телескопа. ЧЕТВЕРТИЙ ЕКСПОЗИЦІЙНИЙ ЗАЛ Експозиція має назву “ Авіабудівництво на Полтавщині ’’.

Років З Першого Польоту Літака

Відображено внесок полтавчан у перемогу у роки Великої Вітчизняної війни, зокрема розповідається про операцію «Френтик». Розповідається про участь України у міжнародних космічних проектах. Значне місце в експозиції відведено уродженцям Полтавщини та людям, діяльність яких, пов’язана з нашим краєм, висвітлена наукова спадщинаЮ. Відображено внесок наших земляків у перемогу у роки Великої Вітчизняної війни, зокрема розповідається про операцію«Френтик».

Мета проєкту mistaUA – надати кожному населеному пункту України свою сторінку в інтернеті, на якій зареєстровані користувачі зможуть вільно додавати краєзнавчу, комерційну або соціальну інформацію про своє місто, селище … Перший в історії пам’ятник засновнику сучасної української літератури Котляревському Івану Петровичу був встановлений 30 серпня 1903 р. Котляревського та вул. Урочисте відкриття пам’ятника … Церква Віри, Надії, Любові та матері їх Софії споруджена у 2002 році з ініціативи міської влади та жіночої релігійної громади в Полтаві за адресою Першотравневий проспект, 23.

Візит До Музею Важкої Бомбардувальної Авіації Полтава

8-го та 9-го травня музей відкритий для відвідування. Комп’ютерна презентація про перспективний педагогічний досвід вчителя початкових класів І категорії Шевченківської ЗОШ І-ІІІст. 21 червня (9 – за ст. ст.)1897р.