Громадська Організація «всеукраїнське Об’єднання «патріот»

Те, що така мудра людина і досвідчений керівник, професіонал в транспортній галузі пішов з життя – це важка втрата для всіх нас. Маючи азербайджанське коріння в крові, він був справжнім патріотом України. Своїми вчинками і діями він доводив і показував нам, що кожен з нас може змінити країну.

громадське об'єднання патріот україни

Там Валентин Манько став засновником та командиром першого добровольчого військового формування, яке поступово зросло до 1400 людей особового складу. Разом із бойовими товаришами він пройшов всі точки військового протистояння на Донбасі – від Красноармійська до Донецького аеропорту, очолював перший бойовий підрозділ, який зайшов із розвідкою до Іловайська, брав участь в боях під Дебальцевим, Красногорівкою, Мар’їнкою та інших. Порушення виняткових прав переслідується за законом. Організація здійснює свою діяльність у відповідності до Конституції України, Закону України «Про громадські об’єднання» та іншими законодавчими актами України, а також цим Статутом. Далі алгоритм вичитує власників ТМ, авторського права, корисних моделей, порівнює ці дані з даними ЄДР і якщо назва компанії або ПІБ співпадають, додає інформацію в досьє. Фізичних осіб, організацій, юридичних осіб, урядів, які порушують європейські цінності, права людини, безпеку, замішані в тероризмі, хто передбачений в списку ООН та ін.

Організація Української Молоді «спадщина»

Він також виклав відео, де людина, яка називається Савчуком, розповідає про погрози. Сприяє благодійній, психологічній та матеріальній допомозі учасникам бойових дій (учасникам антитерористичної операції). Окрім цього, контролюючі органи можуть вносити зміни в план-графік перевірок, наприклад ДФСУ в минулому році змінювала план щомісяця.

Наприкінці 2014 року створив «Благодійний фонд Валентина Манька «ВОЛЯ» для допомоги фронту та учасникам АТО. Організація постійно допомагає бійцям спорядженням, продуктами харчування та обладнанням, надає юридичну підтримку, в тому числі й в отриманні статусу учасників бойових дій загиблим військовим. Завдяки зусиллям фахівців Фонду вдалося добитися вже 35 позитивних судових рішень по наданню spravedlyvist ato статусу УБД загиблим учасникам АТО, що дозволить їхнім родинам отримувати належну їм соціальну допомогу та пільги. «Дякую вам за те, що ваша організація не тільки допомагає бійцям, але й контролює дії влади в цьому напрямі. Більшість учасників організації є учасниками бойових дій, які захищали цілісність і незалежність нашої країни. Я бажаю вам міцного здоров’я та благополуччя.

В Якому Регіоні Зареєстрована Го «во «патріот» ?

Дай Бог, щоб у нашу країну якомога швидше прийшов мир. І, звичайно ж, вічна пам’ять тим, хто віддав найцінніше – своє життя. Ці люди назавжди залишаться в нашій пам’яті», – сказав Андрій Білоусов.

Наявність Боргів

«Патріот України» пропонує власну альтернативу демократії — націократію, ідеологічний проект, який розробив ще у 1930-х роках один з ідеологів ОУН Микола Сціборський. Дуже часто цю організацію називають «Всеукраїнською», але юридично (і фактично) вона такою не є, бо для реєстрації такого статусу Міністерством юстиції організація мусить мати осередки в більшості областей України. ГО «Патріот України» (ПУ) була створена у Харкові 2005 року і 17 січня 2006 року зареєстрована як обласна організація. У грудні 2015 року Валентин Манько разом із однодумцями створив громадську організацію Єдиний Союз Патріотів України, яка об’єднує у своїх лавах фронтовиків, волонтерів, громадських активістів та ставить на меті побудову сучасної, заможної та сильної держави. Організація є неприбутковою, недержавною та некомерційною, здійснює діяльність зі статусом юридичної особи, як непідприємницьке товариство, основною метою якої не є отримання прибутку (неприбуткова організація).