Порушення виняткових прав переслідується Законом. Раніше зоряне небо, рух планет, небесні явища демонструвалися апаратом «Планетарій», відвідувачі могли вперше побачити затемнення Сонця, простежити всі фази Місяця та послухати давні легенди, пов’язані з сузір’ями. Динаміки розповіді додавали спеціальні картинки, які демонстрував проєктор зі слайдами.
- Мета проєкту mistaUA – надати кожному населеному пункту України свою сторінку в інтернеті, на якій зареєстровані користувачі зможуть вільно додавати краєзнавчу, комерційну або соціальну інформацію про своє місто, селище …
- ТРЕТІЙ ЕКСПОЗИЦІЙНИЙ ЗАЛ Його експозиція присвячена життю та діяльності одного з піонерів теоретичної космонавтики Ю.В.Кондратюка, чиє ім’я поставлено в ряд з іменами фундаторів світової космічної науки.
- В-12, В-52, Stratofortus, КС-10.
- Його створено на місці павільйону меридіанного кола Репсольда.
До речі, саме працівники музею витягли з небуття напівзабуту операцію «Френтік». 21 вересня 1994 року на військовий аеродром у Полтаві приземлилися американські літаки. В-12, В-52, Stratofortus, КС-10.
Реставрація Лакофарбового Покриття Міг
Лектори добирали матеріал, а слайди робили у фотомайстерні. У «Зоряній залі» Планетарію відтворювався віртуальний Всесвіт, а поруч, на майданчику, можна було подивитись у телескоп на реальні небесні світила. Житомирщина безпосередньо пов’язана з історією дослідження космосу, адже саме в Житомирі народився вчений-конструктор у галузі ракетобудування та космонавтики Сергій Корольов.
Восени 1886 року інструмент був доставлений у Харків, а в 1888 році встановлений у спеціально побудованому приміщені. Збереглося навіть крісло астронома-спостерігача. Музей має дві зали й підземний поверх. mda.poltava.ua Тут можна ознайомитися з особливостями процесу астрономічних спостережень та улаштуванням конструкції телескопа. ЧЕТВЕРТИЙ ЕКСПОЗИЦІЙНИЙ ЗАЛ Експозиція має назву “ Авіабудівництво на Полтавщині ’’.
Років З Першого Польоту Літака
Відображено внесок полтавчан у перемогу у роки Великої Вітчизняної війни, зокрема розповідається про операцію «Френтик». Розповідається про участь України у міжнародних космічних проектах. Значне місце в експозиції відведено уродженцям Полтавщини та людям, діяльність яких, пов’язана з нашим краєм, висвітлена наукова спадщинаЮ. Відображено внесок наших земляків у перемогу у роки Великої Вітчизняної війни, зокрема розповідається про операцію«Френтик».
Мета проєкту mistaUA – надати кожному населеному пункту України свою сторінку в інтернеті, на якій зареєстровані користувачі зможуть вільно додавати краєзнавчу, комерційну або соціальну інформацію про своє місто, селище … Перший в історії пам’ятник засновнику сучасної української літератури Котляревському Івану Петровичу був встановлений 30 серпня 1903 р. Котляревського та вул. Урочисте відкриття пам’ятника … Церква Віри, Надії, Любові та матері їх Софії споруджена у 2002 році з ініціативи міської влади та жіночої релігійної громади в Полтаві за адресою Першотравневий проспект, 23.
Візит До Музею Важкої Бомбардувальної Авіації Полтава
8-го та 9-го травня музей відкритий для відвідування. Комп’ютерна презентація про перспективний педагогічний досвід вчителя початкових класів І категорії Шевченківської ЗОШ І-ІІІст. 21 червня (9 – за ст. ст.)1897р.
Comentarios recientes